V5.B  - Uttagning


01 025 Marthe Saga

Hekla fra Toresgard 2,83

UTTA 2,8 (1) 2,9 (1) 2,8 (1)  


V2JUN 4-gang Junior - Uttagning


01 011 Ina Høidalen

Edall fra Minde 5,87

UTTA 5,6 (1) 6,2 (1) 5,8 (1)  

02 019 Marte Hartviksen

Tvistur fra Sætra 4,40

UTTA 4,2 (2) 4,6 (2) 4,4 (2)  

V2UNG 4-gang Ungrytter - Uttagning


01 023 Karine Ståland

Böggvir fra Nyberg 5,53

UTTA 5,6 (1) 5,4 (1) 5,6 (1)  

02 014 Una Marie Follaug

Sveifla fra Ouff 4,77

UTTA 5,0 (2) 4,4 (3) 4,9 (2)  

03 024 Ingvild Grytten

Svadilfari fra Fagerholt 4,67

UTTA 4,9 (3) 4,6 (2) 4,5 (3)  


--- 013 Eir Elise Follaug

Kongur fra Follaug DISKVALIFISERT

UTTA 0,0 (4) 0,0 (4) 0,0 (4)  

F2 5-gang - Uttagning


01 020 Liv Runa Sigtryggsdottir

Dásemd fra Bergkåsa 5,97

UTTA 6,0 (1) 6,1 (1) 5,8 (1)  

02 021 Liv Runa Sigtryggsdottir

Beta fra Bujord 5,07

UTTA 4,8 (4) 5,8 (2) 4,6 (2)  

03 018 Malene Haugedal

Tumi fra Búlandi 5,00

UTTA 5,1 (3) 5,4 (3) 4,5 (3)  

04 015 Magni Asmundsson

Faxi fra Nordstrand 4,20

UTTA 5,3 (2) 3,7 (4) 3,6 (4)  


V2 4-gang - Uttagning


01 008 Anette Dahl

Trítill fra Storebø 5,30

UTTA 5,2 (1) 5,5 (1) 5,2 (1)  

02 001 Ragnhild Rekanes

Gassi Fra Midt-Fossum 4,23

UTTA 4,4 (2) 4,2 (2) 4,1 (2)  

03 017 Aslaug Helgen

Taktur fra Stall Melle 3,17

UTTA 3,4 (3) 3,1 (3) 3,0 (3)  


V5.F 4-gang - Uttagning


01 012 Gunn Trude Lamer

Flipi fra Solstua 4,90

UTTA 4,4 (2) 5,3 (1) 5,0 (1)  

02 009 Anne Wergeland Kaldråstøyl

Frodo fra Midgaard 4,40

UTTA 4,5 (1) 4,3 (2) 4,4 (2)  

03 003 Kitty Gulløy

Eldur f. Nerbåen 4,27

UTTA 4,3 (3) 4,3 (2) 4,2 (3)  

04 027 Ellen Ingulstad

Tina fra Fossen 4,20

UTTA 4,3 (3) 4,2 (4) 4,1 (4)  

05 022 Hanne Brenna

Isafold fra Furuheim 4,03

UTTA 4,0 (5) 4,1 (5) 4,0 (5)  


06 004 Siri Andora Stauch-Hansen

Kriki fra Ouff 3,80

UTTA 3,5 (6) 4,1 (5) 3,8 (6)  

07 006 Hilda Vaa

Bruda frå Nyberg 3,43

UTTA 3,1 (7) 3,4 (7) 3,8 (6)  

08 002 Stine Follaug

Huginn fra Follaug 2,23

UTTA 1,9 (9) 2,3 (8) 2,5 (8)  

09 007 Åshild Øygarden

Stelpa fra Follaug 2,03

UTTA 2,0 (8) 2,0 (9) 2,1 (9)  


T7.B Tølt - Uttagning


01 025 Marthe Saga

Hekla fra Toresgard 3,80

UTTA 3,8 (1) 3,8 (1) 3,8 (1)  



T3JUN Tølt Junior - Uttagning


01 011 Ina Høidalen

Edall fra Minde 5,93

UTTA 5,8 (1) 5,8 (1) 6,2 (1)  

02 019 Marte Hartviksen

Tvistur fra Sætra 3,73

UTTA 3,7 (2) 3,8 (2) 3,7 (2)  

T3.U Tølt ung - Uttagning


01 018 Malene Haugedal

Tumi fra Búlandi 5,83

UTTA 5,7 (1) 6,1 (1) 5,7 (1)  

02 023 Karine Ståland

Böggvir fra Nyberg 5,40

UTTA 5,7 (1) 5,0 (2) 5,5 (2)  

03 024 Ingvild Grytten

Svadilfari fra Fagerholt 4,70

UTTA 4,3 (3) 5,0 (2) 4,8 (3)  

04 013 Eir Elise Follaug

Kongur fra Follaug 3,73

UTTA 4,2 (4) 3,8 (4) 3,2 (4)  

05 014 Una Marie Follaug

Sveifla fra Ouff 3,17

UTTA 3,8 (5) 3,0 (5) 2,7 (5)  


T3 Tølt - Uttagning


01 008 Anette Dahl

Trítill fra Storebø 5,50

UTTA 5,3 (1) 5,8 (1) 5,4 (1)  


--- 016 Eyvind Hedel

Sleipnir fra Stora-Hofi Withdrawn

--- 021 Liv Runa Sigtryggsdottir

Beta fra Bujord Withdrawn

--- 026 Sigtryggur Benediktsson

Rodi fra Stora-Klofa Withdrawn


T7 Tølt - Uttagning


01 012 Gunn Trude Lamer

Flipi fra Solstua 5,20

UTTA 4,8 (1) 5,3 (1) 5,5 (1)  

02 010 Anita Høidalen

Stali fra Hanto 4,37

UTTA 4,3 (3) 4,3 (2) 4,5 (2)  

03 009 Anne Wergeland Kaldråstøyl

Frodo fra Midgaard 3,93

UTTA 4,8 (1) 3,5 (5) 3,5 (4)  

03 022 Hanne Brenna

Isafold fra Furuheim 3,93

UTTA 3,8 (4) 4,0 (3) 4,0 (3)  

05 006 Hilda Vaa

Bruda frå Nyberg 3,53

UTTA 3,3 (6) 3,8 (4) 3,5 (4)  


06 004 Siri Andora Stauch-Hansen

Kriki fra Ouff 3,10

UTTA 3,5 (5) 2,8 (6) 3,0 (6)  


T6 Tølt - Uttagning


01 020 Liv Runa Sigtryggsdottir

Dásemd fra Bergkåsa 5,80

UTTA 6,0 (1) 5,7 (1) 5,7 (1)  

02 001 Ragnhild Rekanes

Gassi Fra Midt-Fossum 4,47

UTTA 4,7 (2) 4,7 (2) 4,0 (2)  



Flaggritt:
1. Eir Elise Follaug 45,25
2. Hilda Vaa 1.02.82
3. Hanne Brenna 1.03.85
4. Ina Høidalen 1.10.40
5. Anniken Saga 1.28.02

Trail:
1. Hilda Vaa 4.9
2. Kitty Gulløy 4.8
3. Hanne Brenna 4.6
4. Una Marie Follaug 3.7
4. Stine Follaug 3.7
6. Åshild Øygarden 3.5
7. Anniken Saga 3.3

8. Anne W.Kaldråstøyl 3.1

9. Ina Høidalen 3.1



P2 Speedpass - 


01 015 Magni Asmundsson

Faxi fra Nordstrand 5,48 8,71"

1. HEAT 8,71"

02 018 Malene Haugedal

Tumi fra Búlandi 2,33 10,60"

1. HEAT 10,60"

03 020 Liv Runa Sigtryggsdottir

Dásemd fra Bergkåsa 0,00 12,10"

1. HEAT 12,10"