Startlister åpent stevnet i Norsjøhallen

F1/F2, går fortløpende etter hverandre.

F1 5-gang – Uttagning

01             019 Sunniva Halvorsen – Garpur fra Hvoli

02             015 Lona Sneve – Hrafnfaxi fra Husavik

F2 5-gang – Uttagning

01  01      V     BL     020  Malea Hammer – Gustur fra Stall Ellingsenter

02   02   V     RE      016  Lona Sneve – Orvar fra Løland 

03    02  V     WH    004  Tone Nordfonn – Kraftur fra Ouff

  ‘

V2 4-gang – Uttagning 

01  01   H   BL  006  Ina Høidalen – Tyvar fra Hanto

02  01   H   RE  007  Anita Høidalen – Edall fra Minde 

03  01   H   WH 002  Siri Andora Stauch-Hansen – Kriki fra Ouff

04  02   V   BL  022   Ellen Ingulstad – Tina fra Fossen

05   02   V   RE  005  Anette Dahl –  Tritill fra Storebø  

06   02   V  WH 008   Eir Elise Follaug – Nott fra Follaug

07   03   H   BL   001   Kitty Gulløy – Eldur fra Nerbåen

08   03   H   RE  023   Liv Runa Sigtryggsdottir – Valiant fra Bergkåsa

09   03   H   WH 024   Karine Ståland – Monsi fra Selfossi

V5 4-gang – Uttagning 

01    01   H    BL  018     Sunniva Halvorsen – Vedis fra Follaug

02    01  H    RE   017    Martine Høgseth –  Stelpa fra Follaug

03    01  H    WH  014    Una Marie Follaug – Por fra Kaldhaug

04    02  V     BL    021    Amy Svensson – Hatid fra Bergkåsa

05    02  V     RE    013    Stephani Andersson – Merlin fra Bergkåsa

06   03   V     BL    012    Synne C. Høye Johannessen – Øskubuska fra Bujord

07    03  V     RE    011     Hilda Vaa – Bruda fra Nyberg

08    04  H   BL      010    Inger Beate Johannessen – Perla fra Gjervan

09    04  H   RE     009     Sandra Olea Omdal – Kongur fra Follaug

10    04  H   WH    003     Siri Andora Stauch-Hansen – Pila fra Kvenna

T3 Tølt – Uttagning

01     01   V   BL      024   Karine Ståland – Monsi fra Selfossi

02    01    V  RE      020  Malea Hammer – Gustur fra Stall Ellingsenter

03     02   H BL        022   Ellen Ingulstad – Tina fra Fossen

04     02   H RE        016  Lona Sneve – Orvar fra Løland 

05     03  V  BL          019 Sunniva Halvorsen – Garpur fra Hvoli

06      03 V  RE         007  Anita Høidalen – Edall fra Minde 

07      04 V   BL        006  Ina Høidalen – Tyvar fra Hanto

08      04 V   RE       005  Anette Dahl –  Tritill fra Storebø  

09      04  V  WH      004  Tone Nordfonn – Kraftur fra Ouff

10       05   H BL        008   Eir Elise Follaug – Nott fra Follaug 

11        05   H RE       002 Siri Andora Stauch-Hansen – Kriki fra Ouff

12        05  H WH      001   Kitty Gulløy – Eldur fra Nerbåen

T4 Tølt – Uttagning

01        V          015 Lona Sneve – Hrafnfaxi fra Husavik

T7 Tølt – Uttagning

01     01   V  BL     021    Amy Svensson – Hatid fra Bergkåsa

02    01    V  RE    017    Martine Høgseth –  Stelpa fra Follaug

03    01    V  WH   014    Una Marie Follaug – Por fra Kaldhaug 

04     02  V   BL      013    Stephani Andersson – Merlin fra Bergkåsa

05     02  V   RE      012    Synne C. Høye Johannessen – Øskubuska fra Bujord

06     02  V   WH     011     Hilda Vaa – Bruda fra Nyberg

07     03   H   BL       018     Sunniva Halvorsen – Vedis fra Follaug

08     03   H   RE       010    Inger Beate Johannessen – Perla fra Gjervan

09     03   H   WH      009     Sandra Olea Omdal – Kongur fra Follaug

Lykke til allesammen!!